Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Poznaj escape room Poznań i Boże Narodzenie na Kaszubach możesz spędzić inaczej


Poznaj escape room Poznań i Boże Narodzenie na Kaszubach możesz spędzić inaczej


Dostałem od szefa zadanie, żeby jakoś zintegrować pracowników, bo mamy naprawdę bardzo dużo nowych osób i muszę wymyślić jak spędzić cały dzień robiąc różne rzeczy razem tak, żeby się wszyscy lepiej poznali. I w zasadzie to chyba pojadę takimi standardowymi scenariuszami, o których się słyszy tu i ówdzie, a mianowicie jakiś escape room Poznań, może paintball i wiadomo, że wspólny obiad, a później wspólne wyjście do knajpy. I ten escape room Poznań już nawet wpisałem w plan aczkolwiek nie jestem pewny czy zamawiać też paintball czy może jednak postawić na jakieś wspólne zadania innego typu. Może powinienem popytać o preferencje pracowników, bo może się okazać, że na przykład będą preferowali kręgle albo inną rozrywkę tego typu- nigdy nie wiadomo przecież.Czy spędziłeś kiedyś Boże Narodzenie na Kaszubach w otoczeniu cudownej natury i cudownych ludzi? Jeśli twoja odpowiedź brzmi nie to powinieneś tego spróbować, bo na pewno nie pożałujesz świąt innych niż wszystkie. Świąt, w które nie będziesz musiał stać przy garach i obsługiwać gości, którzy przybyli do ciebie. Świąt, w których nie będziesz musiał wpaść z wizytą do wszystkich ciotek i kuzynek. Ja już kilkukrotnie spędziłam Boże Narodzenie na Kaszubach w ten sposób i naprawdę nie żałuję, że tak się stało. Wręcz przeciwnie- zakochałem się w tej formie spędzania czasu świątecznego i mam zamiar właśnie w ten sposób działać jak najczęściej. Mam nadzieję, że mi się to uda i że w ten sposób odwiedzę różne zakątki naszego pięknego kraju. Trzymajcie kciuki.

 


grubyportfel 17:24:33 7/10/2017 [Powrót] Komentuj

Strona Główna

gruby portfel

Z zawodu jestem hmmmmm ... studentem. Póki co jestem na trzecim roku na Energetyce na Politechnice Wrocławskiej. Na razie idzie całkiem dobrze, choć do stypendium trochę mi brakuje. Postanowiłem założyć bloga, by dzielić się z Wami moimi przeżyciami, zwłaszcza tymi, które dotyczą polibudy. Powinno się Wam spodobać.

Księga (0)
Księga Gości
Dodaj do Księgi

2018
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2017
Listopad
Październik
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
2016
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczeń
2015
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień


O mnie

Dodaj do Ulubionych

28803

Linki


Ulubieni


Myślę, że na tym blogu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy jest duży czy mały, sprytny czy naiwny, gruby czy chudy :)